Hry na PC

Legendary

Legendu o otevření Pandořiny skříňky jsme měli již párkrát možnost prožít. Zažít ale apokalypsu, která se jen tak nevidí, přímo v moderní době, je přeci jen odlišné. Stane se Legendary tak legendární, jako zní, nebo je to pouze zbožné přání autorů?

Již pěkných pár měsíců nás média všeho druhu zasypávala lákavými informacemi, obrázky a videi právě z chystané 3D akce Legendary (původně ještě s přízviskem The Box). Představa poničeného velkoměsta, po kterém se prohání mýtické příšery z dávno zapomenutých dob, zněla a stále zní vskutku lákavě (je to sice zvrhlé, ale je to tak). A nutno podotknout, že příběh Legendary a celková atmosféra prostředí patří k tomu nejlepšímu, co vám tento titul může nabídnout.

Obrázky ze hry

Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary Obrázek ke článku Legendary