Hry na PC

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East.

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the EastUž je to nějaký čas co vyšlo páté pokračování nesmrtelné série HoMaM. Po něm následoval velmi vydařený datadisk Hammers of Fate, kde přibyly nové artefakty, prostředí, mapy, nová rasa a jejich unikátní magie. Po nemastném neslaném HoMaM IV se pátý díl ujal a slaví obrovské úspěchy, zejména kvůli návratu ke starému dobrému stylu hry právě takovému jaký byl v HoMaM III. Autoři proto neváhají a vyvíjejí další datadisk s názvem Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East.

Nemyslete si, že to bude jen obyčejný datadisk, ne! Půjde o další pokračování původně načnutého příběhu z pětky, konkrétně to začne nepovedenou svatbou královny Isabel. Hráč se take vtělí do Nekrolorda Arantira, který se snaží odhalit pravdu o proroctví Temného Mesiáše a o spiknutí temných démonů. Dále také zažijete dramatické ukončení hrůzovlády Biary. Očekávejte take novou rasu Orků, díky které teprve teď poznáte pravou sílu brutality (jejich národ bude mít unikátní schopnosti a komba jako např schopnost zkázy cizí magie nebo několik druhů bojových výkřiků). Dále klasicky nové artefakty, mapy (5 single a 10 multiplayerových), kouzla, skilly, díky nové rase take nové jednotky, jako goblinové, orkové, kyklopové, kentauři, wyverny a ještě mnohem více. Každá jednotka z Heroes V půjde upgradovat ještě jednou a to potom celkový počet jednotek dosáhne na obdivuhodných 170 kousků. Tato hra, jejíž vydání se plánuje někdy na podzim letošního roku, bude tzv. Standalone product, což znamená, že ke spuštění hry nebudete potřebovat žádné předchozí díly. Takže se připravte milí hrdinové, protože svět Ashan už nikdy nebude takový jaký byl.

Jestliže vás tato hra zaujala, můžete si ji předobjednat přes XZone, pomocí tohohle Odkazu.

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the EastHeroes of Might and Magic V: Tribes of the EastHeroes of Might and Magic V: Tribes of the East
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the EastHeroes of Might and Magic V: Tribes of the East
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East